George, syn Emmy

Zjistěte, jak se podařilo Georgovi udržet si glykémii v cílovém rozmezí pomocí léčby inzulínovou pumpou.

Skutečné příběhy

Play video

George, syn Emmy

Zlepšená kompenzace s pumpou od r. 2010

Diabetes 1. typu byl Georgovi diagnostikován 1. srpna 2006 a na tento den, jako rodič, nikdy nezapomenete! Náš svět se otočil vzhůru nohama. S léčbou injekcemi se každodenní rytmus dostal do nového režimu a my měli pocit, že diabetes zcela pohltil naše životy. V době, kdy byl George na režimu vícečetných injekcí inzulínu, se jeho hladina cukru nepohybovala v rámci požadovaného rozmezí. Avšak během 5 měsíců na inzulínové pumpě byla hladina cukru v požadovaném rozmezí a nyní má hodnotu HbA1c 6,8 % (50,8 mmol/mol). S pumpou mám větší pocit jistoty, že se George o sebe lépe stará a to mě, jako rodiče, uklidňuje. Domnívám se, že je inzulínová pumpa úžasná, změní život vašemu dítěti a upřímně, Georgovi vrátila jeho život zpět.

- Emma

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.