Giulia, dcera Paola

Giulia, poté co ji byl ve třech letech diagnostikován diabetes 1. typu, dostala svou hladinu glukózy pod kontrolu díky inzulínové pumpě.

Skutečné příběhy

Giulia, dcera Paola

Zlepšená kompenzace s pumpou od r. 2008

Giulii byly 3 roky, když jí byl diagnostikován diabetes 1. typu. Bylo to, jako bychom čelili bouři na moři. Na začátku trpěla často extrémními výkyvy glukózy. Nejvíce jsme se však obávali nočních hypoglykémií. Giulie prodělala 2 závažné hypoglykemické epizody během noci a to nás velmi vyděsilo. Z tohoto důvodu její diabetolog zvážil změnu terapie z inzulínových injekcí na léčbu pumpou. Brzy pak dokázala zvládat inzulínovou léčbu sama. Vždy jsme chtěli, aby mohla žít a chovat se jako jiné děti jejího věku a v tomto ohledu jí pomohla inzulínová pumpa.

- PAOLO

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.