Guzmán, syn Ester

Guzmánovi byl diabetes diagnostikován, když mu bylo 6 let. Zjistěte, jak mu inzulínová pumpa MiniMed umožnila pokračovat v aktivním životním stylu.

 

Skutečné příběhy

Play video

Guzmán, syn Ester

Zlepšená kompenzace s pumpou od r. 2010

Guzmánovi bylo pouze 6 let, když se u něj projevil diabetes. První 2 roky byl léčen inzulínovými injekcemi. Bylo to těžké období, jelikož podávání injekcí nesnášel. V nemocnici pak byla doporučena změna léčby na inzulínovou pumpu. Velmi záhy jsme si uvědomili, že se jedná o mnohem lepší, mnohem pohodlnější způsob zvládání jeho hladiny glukózy.Nyní již Guzmán dělá vše, co dělají ostatní děti: plave a také jeho nejoblíbenější sport, fotbal. Popravdě řečeno, pumpa zlepšila život celé rodině.

- ESTER

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.