NÁŠ NEJPOKROKOVĚJŠÍ SENZOR
GUARDIAN™ SENSOR 3

Zvládejte svou hladinu glukózy pomocí chytrého systému CGM (kontinuální monitorace glukózy), který k měření koncentrace glukózy používá senzor Guardian™ Sensor 3 ve spojení s vysílačem Guardian™ Link 3.

VÝHODY SYSTÉMU CGM
SENZOR GUARDIAN™
SENSOR 3

Společnost Medtronic nabízí terapii inzulinovou pumpou s integrovaným zařízením CGM využívajícím výhody senzoru, která efektivním způsobem pomáhá svým uživatelům dosahovat optimálních výsledků.

Senzor Guardian™ Sensor 3, náš nejpokročilejší senzor, který lze přizpůsobit jakémukoliv životnímu stylu.

 • CHYTRÝ A SPOLEHLIVÝ1
  Diagnostický čip, který každých 5 minut automaticky monitoruje funkční stav senzoru s cílem zvýšit výkon senzoru a snížit variabilitu.
 • PŘESNÝ2
  Náš dosud nejpřesnější senzor.
 • POHODLNÝ2
  Inovativní řešení fixační náplasti pro snazší fixaci senzoru a snížení výskytu podráždění pokožky.
 • POHODLNÝ2
  Až 7-mi denní životnost senzoru a zkrácení doby procesu přípravy.

Způsob
použití

Senzor Guardian™
Sensor 3, který lze zavést
do podkoží v oblasti
břicha nebo zadní části
paže, je kompatibilní
pouze s vysílačem
Guardian™ Link 3

INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO
ZAVEDENÍ SENZORU GUARDIAN™ SENSOR 3

Reference
 1. Guardian Sensor 3 Performance Report; 6026113-25A1_A 2016-10
 2. Christiansen M et al. Diabetes Technol Ther. 2017; 19(9): 1-11
 3. Guardian™ Sensor 3 Instructions For Use
 4. Bosi E, et al. Diabetes Technol Ther. Vol 21, No. S1 Feb 2019 ATTD19-0456

Výčet indikací, kontraindikací, upozornění, varování a možných nežádoucích účinků naleznete v návodu pro uživatele.

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.