Anneli, dcera Martiny

Zjistěte, jak léčba inzulínovou pumpou navrátila Anneli a její matce kontrolu nad onemocněním.

Skutečné příběhy

Anneli, dcera Martiny

Zlepšená kompenzace s pumpou od r. 2011

Když byla Anneli stanovena diagnóza diabetu 1. typu, mé první myšlenky se týkaly mého současného života, ve kterém jsem chtěla pokračovat; bavit se a smát se bez toho, abych si pořád dělala starosti o hladinu inzulínu. V nemocnici mě náš lékař a zdravotní sestra přesvědčili o používání inzulínové pumpy, aby měla Anneli lepší kompenzaci a lepší život. Měli skutečně pravdu! Během let jsme se spolu zúčastnily závodů určených pro ženy, letěly kolem světa a dokonce lyžovaly v Laponsku. Díky inzulínové pumpě a Annelině lepší kompenzaci můžeme opět dělat cokoliv.

- MARTINA

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.