Transformujeme svět léčby diabetu
 

Více než 20 let trvající historie Medtronic Diabetes jasně ukazuje naši vizi a odhodlání vytvořit "umělou slinivku". 

STRUČNÝ PŘEHLED

  • Spol. Medtronic se zavazuje transformovat svět léčby diabetu

 


V roce 1983 jsme uskutečnili myšlenku kontinuálního podávání inzulínu. Ve snaze nalézt „lepší cestu" dodávání inzulínu pacientům s diabetem mellitem jsme představili naší první inzulínovou pumpu. Od té doby je Medtronic Diabetes vedoucí firmou na trhu a získal si reputaci za úspěchy v léčbě inzulínovou pumpou a v kontinuální monitoraci hladiny glukózy

  • Byli jsme prvními, kteří uvedli na trh systém kontinuální monitorace hladin glukózy (CGM) a jediní, kteří nabídli odborníkům systém schválený FDA. 
  • Jsme jedinou společností, která se snaží v průběhu několika následujících let uvést na trh první „umělý pankreas". 
  • Jsme odhodlaní neustále zlepšovat naše služby a poskytovat podporu*, abychom získali důvěru pacientů. 

Věříme, že souhlasíte s tím, že vyspělost naší terapie inzulínovou pumpou v kombinaci se systémem kontinuální monitorace hladin glukózy je nejmodernějším řešením léčby diabetu nejen dnes, ale bude jim i v budoucnu.

BUDOUCNOST KOMPENZACE DIABETU

 

Hlavní závazek spol. Medtronic je vytvoření umělé slinivky neboli „uzavřeného okruhu“, který bude monitorovat hladinu glukózy 24 hodin denně a automaticky dodá právě tolik inzulínu, kolik je zapotřebí. 

Uzavíráme okruh

 

S pumpou MiniMed® Veo™ a nyní také se systémem MiniMed® 640G (funkce inovativních technologií, které mnohem lépe napodobují funkci zdravé slinivky tím, že dávkují bazální inzulín do těla a pomáhají dosáhnout lepší kompenzace) jsme o další krok blíž k uzavřenému okruhu. Naše oddělení výzkumu a vývoje se nyní soustředí na oblast regulace výdeje dávek inzulínu, aniž by byl vůbec potřebný zásah uživatele.

Podaří-li se tak, jsme přesvědčení, že uzavření okruhu se přenese do životů milionů lidí s diabetem na celém světě.

Jakákoliv prohlášení společnosti o očekáváném schválení poskytnutém regulačními úřady jsou považovány za výhledová prohlášení, která podléhají rizikům, a jsou nejistá.

REFERENCE

  • * Compared to multiple daily injections, according to the STAR 3 clinical study: Bergenstal RM, Tamborlane WV, Ahmann A, et al. Effectiveness of sensor-augmented insulin-pump therapy in type 1 diabetes. N Engl J Med. 2010;363:311–320.

 

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.