Dominika

Poté, co se Dominika odmítala smířit se svou diagnózou, se jí podařilo pomocí inzulínové pumpy získat kontrolu nad svou glykémii.

 

Skutečné příběhy

Dominika

V době, kdy mi byl diagnostikován diabetes, jsem tuto skutečnost v podstatě odmítala. O léčbu jsem neměla zájem. Odmítala jsem samotné přijetí mé nemoci. Ale pak jedna dívka, kterou jsem znala, prodělala závažnou komplikaci v důsledku nedostatečné kompenzace diabetu. Našla jsem si lékaře, který skutečně důvěřoval léčbě inzulínovou pumpou, a rozhodla jsem se ji vyzkoušet. Nyní, díky mé inzulínové pumpě, mám mnohem vyrovnanější hodnoty glykémie, žiji normální život a nejlepší na tom celém je, že se vlastně těším na svou budoucnost.

- DOMINIKA

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.