Jonny

Jonnymu byl diabetes diagnostikován ve věku 15 let. Zjistěte, jak Jonny zvládá udržet si hladinu krevní glukózy pod kontrolou pomocí inzulínové pumpy.

Skutečné příběhy

Diabetes 1. typu mi byl diagnostikován v mých 15ti letech. Reagoval jsem na to tak, že jsem se snažil pochopit, co to vlastně diabetes je a co to pro mě bude znamenat, abych se mohl vrátit k mému předchozímu způsobu života. Je důležité uvažovat proaktivně a úsilí vložené do učení se o nemoci pak přímo ovlivní, jestli dosáhnete dobré kompenzace a jaký bude váš životní styl. Existuje mnoho informací, které se můžete dozvědět během diagnózy, včetně informací o inzulínové pumpě, a které vám pomohou mít vše pod kontrolou a vést normální život.

- JONNY

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.