Lydia

Přečtěte si Lydiin příběh o tom, jak dosáhla kontroly nad glykémií, která jí pomohla k zdravému průběhu těhotenství a zdravému děťátku.

Skutečné příběhy

Lydia

Zlepšená kompenzace s pumpou od r. 2011

Když jsem se rozhodovala o založení rodiny, má zdravotní sestra a lékař zdůrazňovali význam dobré kompenzace krevní glukózy nejen před, ale i během těhotenství. Doporučili mi, abych přešla z injekcí na terapii inzulínovou pumpou. Po přechodu na inzulínovou pumpu klesla má hladina HbA1c pod 42 mmol/mol. Během celého těhotenství jsem nezaznamenala žádné velké výkyvy v krevní glukóze a samotný porod proběhl skvěle. Používání pumpy mi zcela jistě pomohlo porodit zdravé dítě a nyní jsme velmi šťastnou rodinou.

- LYDIA

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.