Sabine

Přečtěte si o tom, proč Sabina neměla odvahu počít dítě do doby, než zjistila, jakým způsobem si zajistit glykemickou stabilitu.

Skutečné příběhy

Play video

Sabine

Zlepšená kompenzace s pumpou od r. 2010

Před dvěma lety jsme se rozhodli, že bychom chtěli děťátko. Bohužel jsem v té době neměla dobré hodnoty cukru v krvi, což znamenalo značné zklamání. Lékař mi poté doporučil léčbu inzulínovou pumpou, abych mohla dosáhnout požadovaných hodnot HbA1c. Brzy se díky pumpě mé výsledky zlepšily natolik, že mi bylo sděleno, že se můžeme s partnerem opět snažit o početí. Krátce na to jsem byla těhotná! Myslím si, že inzulínová pumpa je takový malý zázrak. Ale samozřejmě, ten skutečný zázrak je můj krásný, zdravý syn.

- SABINE

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.