Guido

Přečtěte si Guidův příběh s ponaučením o nedostatečné kompenzaci a jeho volbě žít s diabetem bez komplikací.

Skutečné příběhy

Play video

Guido

Zlepšená kompenzace s pumpou od r. 2005

V době dospívání jsem si podával denně několik injekcí inzulínu, neboť jsem se domníval, že tak snáze skryji svůj diabetes. Bylo to nerozvážné, ale nezajímal jsem se o svou hladinu glukózy. Kompenzace mého diabetu byla skutečně velmi špatná. Nakonec byla u mě diagnostikována nekrobióza a retinopatie. Uvědomil jsem si, že bych jednou rád viděl vyrůstat své děti a že bych tak měl dostat svou hladinu glukózy pod kontrolu. Inzulínová pumpa mi toto umožnila. Nyní mám hladinu glukózy stabilní a má pumpa mi umožňuje vybrat si život s nebo bez dlouhodobých komplikací. Já si vybral bez.

- GUIDO

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.