Paola

Přečtěte si Paolin příběh o nedostatečném zvládání hladiny glukózy, která vedla k závažným očním problémům a její kroky vedoucí k nápravě.

Skutečné příběhy

Paola

Zlepšená kompenzace s pumpou od r. 2001

Bylo mi 7 let, když mi byl diagnostikován diabetes a mnoho let jsem prožila s inzulínovými injekcemi. V té době jsem příliš nepřemýšlela o možných dlouhodobých komplikacích, avšak několik let se špatnou kompenzací glykémie se projevilo v závažných očních problémech. Tehdy mi můj diabetolog doporučil přejít na inzulínovou pumpu. Překvapivě, po mnoha terapiích a operacích, a díky lepší kompenzaci diabetu pomocí inzulínové pumpy (dnes činí má HbA1c hodnota průměrně 53 mmol/mol) mohu s radostí říct, že se můj zrak významně zlepšil a nemám již žádné příznaky jiných komplikací.

- PAOLA

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.