Systém MiniMed

Zásobníky

Zásobníky MiniMed® byly navrženy tak, aby jejich plnění bylo pohodlné.

STRUČNÝ PŘEHLED

  • Zásobníky MiniMed® byly navrženy tak, aby jejich plnění bylo pohodlné.

Zásobníky inzulínu MiniMed®

  • Rychlé a úsporné plnění zásobníku, snadná manipulace - zásobník je přípraven k okamžitému použití bez potřeby učinit další kroky k dokončení kompletace.
  • Snížení rizika poranění - na rozdíl od typu zásobníků Luer není zapotřebí použít k plnění jehlu, ta je již součástí mechaniky TransferGuard. 
  • Bezpečné, stabilní a snadné plnění zásobníku - mechanika TransferGuard sedí přímo na lahvičku inzulínu. 

 

Minimed insulin reservoirs

 

  • Oblý design eliminuje vznik možných vzduchových bublin

 

  • Snížení nebezpečí úniku inzulinu nebo jeho rozlití - jakmile je odstraněno víčko s mechanikou TransferGuard, silikonová membrána neprodyšně uzavře hrdlo zásobníku

Zásobníky MiniMed® jsou nabízeny ve velikostech o objemu 3,0 ml tak, aby byly zajištěny vaše potřeby.

 

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.