Zákaznická podpora

Pomoc a podpora: glukometry komunikující s inzulínovými pumpami MiniMed

Dotazy ke glukometru spol. Ascensia Diabetes Care.

V čem se liší glukometry CONTOUR LINK a CONTOUR PLUS LINK 2.4?

  • CONTOUR LINK je starší typ glukometru, u kterého se používají testovací proužky CONTOUR a lze jej bezdrátově připojit k inzulínovým pumpám MiniMed Veo a MiniMed Paradigm Real Time, včetně CGM systému Guardian REAL-Time.
  • CONTOUR PLUS LINK 2.4 je nový typ glukometru, který byl navržen tak, aby bezdrátově komunikoval výhradně s inzulínovou pumpou MiniMed® 640G. U tohoto glukometru se používají testovací proužky CONTOUR PLUS. 

Jak mohu získat glukometr CONTOUR PLUS LINK 2.4?

Pokud používáte inzulínovou pumpu MiniMed® 640G, pak glukometr CONTOUR PLUS LINK 2.4 obdržíte automaticky společně s pumpou.

Jaké testovací proužky se u glukometru CONTOUR PLUS LINK 2.4 používají?

Pouze testovací proužky CONTOUR PLUS mohou být použity u glukometru CONTOUR PLUS LINK 2.4. S případnými dotazy, jak získat testovací proužky CONTOUR PLUS, se obraťte na lékárnu nebo svého lékaře.

Testovací proužky CONTOUR PLUS jsou vydávány na lékařský předpis. 

Mohu používat testovací proužky CONTOUR u glukometru CONTOUR PLUS LINK 2.4?

Ne, testovací proužky CONTOUR nejsou kompaktní s glukometrem CONTOUR PLUS LINK 2.4. Pouze testovací proužky CONTOUR PLUS mohou být použity u glukometru CONTOUR PLUS LINK 2.4.

Jak mohu spojit glukometr CONTOUR PLUS LINK 2.4 s pumpou spol. Medtronic?

Podívejte se na on-line instruktážní video a zjistěte, jak spojit glukometr CONTOUR PLUS LINK 2.4 s pumpou spol. Medtronic.

Jak mohu získat Uživatelskou příručku glukometru CONTOUR PLUS LINK 2.4?

Uživatelská příručka je dodávána společně s glukometrem CONTOUR PLUS LINK 2.4, který je součástí systému MiniMed® 640G. Můžete se také obrátit na naši asistenční službu NON-STOP HELPLINE.

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.