Simon

Simon zvládá své hypoglykémie pomocí inzulínové pumpy od r. 2004. Zjistěte, jak si každodenně vede se svou inzulínovou pumpou.

Skutečné příběhy

Play video

Simon

Zlepšená kompenzace s pumpou od r. 2004

Největší šok od zjištění, že mám diabetes, byla má nejhorší hypoglykémie. Jezdil jsem na skejtu zhruba 1 až 2 hodiny a poté jsem si dal běžnou večeři. Krátce na to jsem se cítil mizerně, bylo mi velmi špatně a vše jsem vyzvracel. Už jsem měl v sobě dávku inzulínu, která začala fungovat, a tak má krevní glukóza klesla pod 50 mg/dl (2,8 mmol/l). Vůbec jsem nad ní neměl kontrolu. Naštěstí mě kolegové vzali do nemocnice na pohotovost, kde jsem toho času také pracoval. Hned poté to bylo hrozné, ale ve finále to vedlo k lepšímu výsledku. Nyní používám inzulínovou pumpu nepřetržitě a je to prostě skvělé!

- SIMON

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.