Teresa

Teresa trpěla na těžké hypoglykémie. Dokonce, jakmile se zhoršily, ztrácela vědomí. Zjistěte, jak Teresa dokázala dostat diabetes pod kontrolu pomocí inzulínové pumpy.

Skutečné příběhy

Play video

Teresa

Zlepšená kompenzace s pumpou od r. 2012

Po sdělení diagnózy diabetu to bylo velmi těžké. Musela jsem si podávat několik injekcí denně a neustále jsem trpěla na hypoglykémie. Dokonce jsem měla těžké hypoglykémie se ztrátou vědomí. To mě docela štvalo, protože jsem v té době studovala na vysoké škole a nedokázala jsem se soustředit. Bylo to hrozné. Diabetes jsem nezvládala, a tak s pomocí a podporou svého lékaře jsem se rozhodla zkusit inzulínovou pumpu. Nyní mám inzulínovou pumpu a užívám si kontrolu nad svým onemocněním. Zlepšila mi život, zvlášť když jsem mohla říct sbohem závažným hypoglykémiím. Upřímně mohu říct, že diabetes již neovládá mě, ale já ovládám svůj diabetes.

- TERESA

Obsah a veškeré informace jsou pouze informačního charakteru a nemohou být považovány za náhradu odborného lékařského stanoviska, vyšetření nebo léčby. Příběhy pacientů obsahují individuální zkušenosti jednotlivců. Zkušenosti jednotlivých pacientů se mohou vzájemně lišit. Vždy je zapotřebí veškeré otázky k diagnóze a léčbě diskutovat, správně pochopit a dodržovat doporučení ošetřujícího lékaře.  Společnost Medtronic nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv poškození, a/nebo škodu domnělou nebo způsobenou přímo nebo nepřímo v důsledku informací obsažených na těchto webových stránkách. Informace k indikacím, kontraindikacím, preventivním opatřením, varováním a možným nežádoucím účinkům naleznete v produktovém návodu pro uživatele.  

© 2016 Medtronic International Trading Sarl. Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována nebo použita v jakékoliv formě nebo jakýmikoliv prostředky bez předchozího souhlasu spol. Medtronic Trading International Sarl.    
MiniMed®, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink jsou značky spol. Medtronic, Inc. CONTOUR je značka společnosti Ascensia Diabetes Care.